Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów Operacyjnych

Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle

Główne zadania:
- bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
- analiza zapotrzebowania materiałowego, planowanie dostaw, składanie zamówień i monitorowanie (od momentu pojawienia się zapotrzebowania do momentu przyjęcia materiału na magazyn)
- weryfikacja poprawności dokumentów związanych z zakupami materiałów i wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności w zrealizowanym zamówieniu
- monitorowanie zapasów materiałów produkcyjnych
- wyszukiwanie danych w różnych źródłach/systemach i ich analiza w celu zapewnienia potrzebnego materiału produkcyjnego

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1 (umożliwiająca kontakty z dostawcami zagranicznymi w sprawie realizacji zamówień)
- bardzo dobra obsługa programu MS Excel (tabela przestawna, podstawowe formuły do analizy danych)
- umiejętności komunikacyjne
- umiejętność analitycznego myślenia
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność pracy pod presją

*mile widziane:
- doświadczenia w obszarze zakupów/logistyki w zakładzie produkcyjnym
- obsługa systemu ERP iScala i programu QlikView

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- szkolenia wdrożeniowe niezbędne do realizacji powierzonych zadań
- pracę w bardzo wspierającym i zgranym zespole
- pracę w systemie 1 dzień zdalnie / 4 dni w firmie (w okresie wdrożenia tylko stacjonarnie)
- dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, karty Multisport czy Flexipass
- inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:

[email protected]

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji."
Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez El-Cab Sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.